9

Práce stále přibývá a s ní roste i potřeba rukou a hlav, které nám s ní pomáhají. Ozvi se nám pro spolupráci.

Vřelý tým, smysluplné projekty

Jsme různorodý tým, který si zakládá hlavně na konstruktivním přístupu k práci. Všichni se stále učíme a hledáme nové cesty, jak fungovat a vytvářet super produkty. Nikdo nikomu nestojí za zadkem a nekontroluje každý krok – zakládáme si na velké míře osobní svobody a důvěry. Bez ní bychom se v rychlém tempu menšího vydavatelství neobešli. Máme tak prostor dělat na projektech, které nás baví, a posouvat je i sebe samé smysluplným směrem.

snažíme se poskytovat prostor pro osobní růst
a individuální kreativitu

Máme tu vstřícné kolegy a na věcech se umíme lidsky domluvit. Práce mi umožňuje věnovat se dalším projektům ať už ve skautu či mimo něj. Oceňuji, že se vždy domluvíme na možnostech upravit si plány podle potřeb, abychom se u projektů vzájemně nebrzdili. Jsem rád, že mohu dělat na projektech, které mě baví a zároveň mají přesah do výchovy dětí. Rád je pak posouvám ke zdárnému finiši.

Ondřej Turek – Opičák
produkční

V TDC pracuji externě, dřív jsem tu ale byla na plný úvazek. Zůstala jsem hlavně kvůli zajímavým projektům, tvořit kvalitní věci pro skauty mě moc baví. Nejraději ladím vizuál či sazbu a sleduji produkty z pohledu cílové skupiny.

Eliška Jonášová – Keliška
bývalá produkční

Mám na starosti řízení projektů a kvality toho, co vyrábíme. Oceňuju hlavně velkou míru svobody – práce je časově a prostorově flexibilní, zvládám to skloubit dobře i s rodinou a jinými povinnostmi. Kromě toho mě to samozřejmě i baví – mám radost z každého dokončeného projektu!

Tomáš Slavík – Fred
ředitel firmy

Jako grafička jsem si prošla spoustou projektů. Od sazby časopisů, knih, brožur nebo letáků přes on-line generátory a interaktivní PFka až po focení produktů na web nebo reportáží z akcí. Tahle práce pro mě znamená hlavně spojení se skvělými lidmi i mimo skautský svět. Baví mě práce s externími ilustrátory, kteří dokáží naši grafiku pozvednout ještě o level výš. Navíc máme kávový klub, který nám vylepšuje každý den dobrým kafem!

Lucie Horáková – Basa
grafická designerka

7

Smysluplné projekty

1

Kreativní svoboda

5

Kancly v centru

8

Flexibilita v čase i místě

Dobrý kafe

4

Vstřícný tým

Možnost růstu

Dobrovolnická dovolená

Vidíš se u nás? Máš co nabídnout? Dává ti to celé smysl?

Ozvi se nám na tdc@skaut.cz.